02 Ağustos Atını Seven Kovboy Bursa At Yarışı Tahminleri

Bursa at yarışı altılı ganyan yazar tahminleri
Bursa at yarışı altılı ganyan yazar tahminleri

Sevgili Dolu Kantarma At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahmini Takipçileri,

Günün at yarışı ve altılı ganyan tahminleri sayfasında söz konusu gün 02 Ağustos Atını Seven Kovboy Bursa At Yarışı Tahminleri güzel garanti tahminler ve altılı ganyan , yedili plase tahminleri göz dolduracak niteliktedir.

Tarihlerin 2019-08-02 11:49:00 gününü gösterdiği bu gün Tekrar her at yarışı günü olduğu gibi 02 Ağustos Atını Seven Kovboy Bursa At Yarışı Tahminleri ile ve daha birçok yorumcunun Kıymetli katılımları güzel bir altılı ganyan, at yarışı tahmin sayfası ile karşınızdayız.

Nasılsın yeğenim, iyi misin? söz konusu gün sana Bursa’da müthiş bir kurgu vermem söz konusu olabilir. Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimden süper tüyolar aldım haberin ola. Ona olan güvenim sonsuzdur. 

Sene 1982 yeğenim, Vuruş olmuş, herkes korkuyor. Sokaklarda çıt yok. Kimse kimseye karışmıyor. Bu boşluğu fırsat bilen Sustalı Murat, meydanı boş bulup esnafı haraca bağlamış. Arkasında da Güvenlik müdürü var. İkisi paraları toplayıp gününü gün ederken esnaf kan ağlıyor. Onlara bir ders vermem gerektiğini anlamam uzun sürmedi. Sırf onları yok etmek için kendime bir bakkal açtım. Açtıktan sonra Sustalı Murat ve adamları kapıma dayandı. Ayak bastı parası istediler. Onlara parayı verdim. Haftalık haraçlarını da istediler, bir şey demedim. Onların piyon olduğunu biliyordum. Amacım şahı devirmekti, yani Güvenlik amirini. 

İki-üç hafta sonra haracı kestim. Sustalı Murat, adamlarını alıp kapıma dayandı. ”Bana bak Nalko, semtimize yeni geldin. Kendine bakkal açtın, ses etmedik. Ayak bastı parasının yanında haftalık haracımızı ver rahatına bak, dedik. Sen sabrımızı zorluyorsun, haberin ola” dedi. Tam sustalısını çıkarıp bana hamle yaparken kolundan tutup suratını tezgaha yapıştırdım. Adamlarından biri bana vurmaya kalktığında onun da suratının ortasına yumruğu bastım. Diğer adamı tam üstüme atlarken havada parande atıp döner tekme vurdum. Sonra Murat’ın kolunu kırdım. Siz gidin şahınız gelsin dedim. Üçü de hastanenin yolunu tuttu. İki saat sonra kapımda ekip arabası durdu. 

Beni karakola götürdüler. Güvenlik müdürü sorguya aldı. Onu kışkırttım. Kendisinin bu çetenin başında olduğunu anlattı. Haracımı da iki katına çıkardı. Lakin oyunuma gelmişti yeğenim. Üstümde dinleme mikrofonu vardı. Ani kapı açıldı. İçeriye istihbarattan iki arkadaşım girdi. Ona ters kelepçe yaptılar. Bir çeteyi çökerttiğim için alnımdan öptüler. Dahil işleri bakanı arayıp bana Güvenlik müdürlüğünü Öneri etmiş olsa da ülkem için yaptığım hiçbir şeyden Çıkar beklemediğimi söyleyip yüzüne kapattım. Sen sen ol kimseye haraç verme yeğen. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Atını Seven Kovboy Bursa At Yarışı Tahminleri 

  • 5.9.10.6.8.7
  • 7.3.1
  • 1.4.3
  • 1 PASTOR garanti
  • 3.2.1.4.7
  • 14.6.4.5.2.17.16.3

151.2 TL

NOT: Sitemizde yer alan ve paylaşılan Bütün tahminler yazarların ve göndericilerin şahsi tecrübeleri sonucu oluşturulmuş kişisel görüşlerini içerir. Hiçbiri yatırım tavsiyesi özelliği taşımaz. Yazıların Bütün sorumluluğu yazarlara aittir.

Sitemizde at yarışı sporuna gönül veren kişiler tarafından paylaşılan Başka site ve platformlarında yorum ve görüşleri bulunmaktadır.

Dolu Kantarma Ekibi hakkında 3507 makale
Dolu Kantarma , at yarışı sporuna gönül veren bir grup spor sever tarafından kurulmuştur. Dolu Kantarma ekibi günlük olarak at yarışı sporuna dair istatistiksel veriler ve analizler paylaşarak at yarışı sporuna katkı sağlamayı amaçlar. Tüm yazı ve yorumlar şahsi görüş içerir, yatırım tavsiyesi değildir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*