1 AĞUSTOS 2019 PERŞEMBE KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (Ahırların Efendisi)

Kocaeli at yarışı altılı ganyan yazar tahminleri
Kocaeli at yarışı altılı ganyan yazar tahminleri

Sevgili Dolu Kantarma At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahmini Takipçileri,

Başka sitelerin Mühim yorumları sayfasında söz konusu gün 1 AĞUSTOS 2019 PERŞEMBE KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (Ahırların Efendisi) ‘ni yayınlayacağız.

Tarihlerin 2019-07-31 23:38:47 gününü gösterdiği bu gün Tekrar Mühim yarışlarla birçok yorumcu ve altılı ganyan, at yarışı tahmini ile karşınızdayız.

Öncelikle Bütün garanti tahminler takipçilerine bol şanslar. Naçizane Kocaeli görüşümüz.

1) AYAK: Grubun 2 tecrübeli ismi mesafeli koşuda tecrübeleri ile koşuya ağırlıklarını hissettireceklerini umuyorum.
[9,11]

2) AYAK: Kilo farkları koşuya Biçim verecek. Işık abi Tekrar pistlere dönüyor.
[1,4,11,5,7,9,6,2….///….3]

3) AYAK: BLACK WSAP(((HALİKARNASSASUS//DANCE ON AİR)))Çok efendi ve sessiz sedasız bulduğu fırsatları değerlendirmye çalışan BERKAN ÇIĞLA ile bu koşuya katılacak olan kv galibi atımız oldukça uygun rakipler yanında berkan çığla ile bu koşuyu lehine çevirrmesini umuyorum.
Not::Bu koşuda yer alan Bütün apranti kardeşlerimizden bazılarının yeteneklerini biraz geliştirmeleri gerekiyor.yoksa bu at sahipleri bir süre sonra bunlara Güç at verir.
[BLACK WASP]

4) AYAK: Kalitesi ve erhan yavuz avantajı ile İLİLGE,,,başarılı aprantisi ve (2/2) yaptığı pilotu MERTCAN ÇELİK ile GÜRGÜR BABA,,uyumlu aprantisi ile OĞLUM VOLKAN,,,ve gelirse Mülayim Han jokeyi ile GÜLENYÜZ
[2,1,3,4]

5) AYAK: Ayhan kurşun ile MY GÖKSU ile ilk kez buluşacağı mertcan çelikli CUVE tayı KÜPŞEKER arasında sıkı bir mücadele olacak,
[8,5]

6) AYAK: Kapanışta SATIŞ KOŞUSU
[3,4,12,5,15,10]

1 Ağustos 2019 Kocaeli Altılı Ganyan ve At yarışı Tahmin

Ahırların Efendisi 1 Ağustos 2019 özel Kocaeli altılı ganyan tahmin, yorum ve analiz özel kuponu aşağıdaki gibidir.

  • 9,11
  • 1,4,11,5,7,9,6,2…///…3
  • 3…..BLACK WASP…..
  • 2,1,3,4
  • 8,5
  • 3,4,12,5,15,10

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

NOT: Sitemizde yer alan ve paylaşılan Bütün tahminler yazarların ve göndericilerin şahsi tecrübeleri sonucu oluşturulmuş kişisel görüşlerini içerir. Hiçbiri yatırım tavsiyesi özelliği taşımaz. Yazıların Bütün sorumluluğu yazarlara aittir.

Sitemizde at yarışı sporuna gönül veren kişiler tarafından paylaşılan Başka site ve platformlarında yorum ve görüşleri bulunmaktadır.

Dolu Kantarma Ekibi hakkında 3508 makale
Dolu Kantarma , at yarışı sporuna gönül veren bir grup spor sever tarafından kurulmuştur. Dolu Kantarma ekibi günlük olarak at yarışı sporuna dair istatistiksel veriler ve analizler paylaşarak at yarışı sporuna katkı sağlamayı amaçlar. Tüm yazı ve yorumlar şahsi görüş içerir, yatırım tavsiyesi değildir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*