10 EKİM 2019 – İZMİR ALTILISI Tahmin ve Yorumları

Diğer At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahminleri
Diğer At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahminleri

Merhaba Dolu Kantarma At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahmini Bekleyenleri,

Başka platformların Mühim yorumları sayfasında söz konusu gün 10 EKİM 2019 – İZMİR ALTILISI ‘ni yayınlayacağız.

Takvimlerin 2019-10-09 14:11:45 gününü gösterdiği bu gün Tekrar Mühim yarışlarla birçok yorumcu ve altılı ganyan, at yarışı tahmini ile karşınızdayız.

10 EKİM 2019 – İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ

10 Ekim 2019 (10.10.2019) Perşembe günü İZMİR ŞİRİNYER Hipodromu‘nda gerçekleştirilecek 49. koşu gününde; 8 Koşulu program ekranlara gelecektir. Altılı Ganyan oyunu 3. Koşu ile saat 18:30‘da ekranlara gelecektir. 

İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 3. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 İhtiyar İngilizlerin HANDİKAP-16 koşusu ile İZMİR’de Altılı Ganyan oyununun başlangıç startı verilecektir. 1300 metrelik çim pistte gerçekleştirilecek yarışta; 

 4. KOŞU : 3 ve Yukarı 15 İngiliz safkanın bir araya geleceği 1600 metrelik kum pist üzerinde ki HANDİKAP-17 koşusu ise Beşli Ganyan’ın başlangıç ayağını ekranlara getirecektir. 

 5. KOŞU : 3 İhtiyar Arapların ŞARTLI-2/DHÖW mücadelesiyle birlikte Dörtlü Ganyan’ın ilk startını seyredeceğiz… 1400 metrelik kum pist üzerinde yapılacak yarışta; 

 6. KOŞU : 2 İhtiyar İngilizlerin MAIDEN koşusuyla birlikte Üçlü Ganyan oyunu başlayacaktır. 1300 metrelik çim pistte gerçekleştirilecek birincilik çekişmesinde; 

 7. KOŞU : İzmir altılı ganyan programında tabela ayağına geldiğimizde ise; 3 ve Yukarı 11 İngiliz atının 1300 metrelik çim pistte ki ŞARTLI-4 mücadelesini seyredeceğiz. 

 8. KOŞU : ŞİRİNYER’de günün kapanış startını oluşturan ŞARTLI-3/Dişi mücadelede; 3 İhtiyar 18 İngiliz safkanın 1800 metrelik çim pist yarışı ekranlara gelecektir. 

at yarışı tahminleri paylaşım platformumuzda, sizlerde altılı kuponlarınızı paylaşmayı unutmayınız. Sayfanın aşağısında “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Ya da Anasayfada Ova başlıklarımızın hemen altında TAHMİN GÖNDER butonuna basabilirsiniz.

10 EKİM 2019 – İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONU: İzmir garanti altılı

AYAK: AYAK: AYAK: AYAK: AYAK: AYAK: 

NOT: Sitemizde yer alan ve paylaşılan Bütün tahminler yazarların ve göndericilerin şahsi tecrübeleri sonucu oluşturulmuş kişisel görüşlerini içerir. Hiçbiri yatırım tavsiyesi özelliği taşımaz. Yazıların Bütün sorumluluğu yazarlara aittir.

Sitemizde at yarışı sporuna gönül veren kişiler tarafından paylaşılan Başka site ve platformlarında yorum ve görüşleri bulunmaktadır.

Dolu Kantarma Ekibi hakkında 1274 makale
Dolu Kantarma , at yarışı sporuna gönül veren bir grup spor sever tarafından kurulmuştur. Dolu Kantarma ekibi günlük olarak at yarışı sporuna dair istatistiksel veriler ve analizler paylaşarak at yarışı sporuna katkı sağlamayı amaçlar. Tüm yazı ve yorumlar şahsi görüş içerir, yatırım tavsiyesi değildir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*