11 EYLÜL 2019 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ

Diğer At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahminleri
Diğer At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahminleri

Sevgili Dolu Kantarma At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahmini Takipçileri,

Başka yazarların Mühim yorumları sayfasında bugünkü altılı ganyan için 11 EYLÜL 2019 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ ‘ni yayınlayacağız.

Tarihlerin 2019-09-11 10:45:48 gününü gösterdiği bu gün Tekrar Mühim yarışlarla birçok yorumcu ve altılı ganyan, at yarışı tahmini ile karşınızdayız.

1.KOŞU: Derecesi ile 6 CAN FATMA tuttuğum. Verdiği Ara sonrası iyi çalışmalarla koşuya katılacak 5 TALENT rakibidir. 2.KOŞU: 8 KURDELE derecesi ile gruptan farklı gözüküyor. Rakip arayanlara ilk çim yarışına çıkacak, iyi işlere sahip 1 AKHİSARLI ve gördüğü koşudaki 2.liği sonrası 4 KIRIM KARTALI öneririm. 3.KOŞU: Sırasıyla 2 GÖGEBAKAN, 4 KAPTAN GOLD ve 1 GOLD …

NOT: Sitemizde yer alan ve paylaşılan Bütün tahminler yazarların ve göndericilerin şahsi tecrübeleri sonucu oluşturulmuş kişisel görüşlerini içerir. Hiçbiri yatırım tavsiyesi özelliği taşımaz. Yazıların Bütün sorumluluğu yazarlara aittir.

Sitemizde at yarışı sporuna gönül veren kişiler tarafından paylaşılan Başka site ve platformlarında yorum ve görüşleri bulunmaktadır.

Dolu Kantarma Ekibi hakkında 3503 makale
Dolu Kantarma , at yarışı sporuna gönül veren bir grup spor sever tarafından kurulmuştur. Dolu Kantarma ekibi günlük olarak at yarışı sporuna dair istatistiksel veriler ve analizler paylaşarak at yarışı sporuna katkı sağlamayı amaçlar. Tüm yazı ve yorumlar şahsi görüş içerir, yatırım tavsiyesi değildir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*