11 EYLÜL 2019 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( MOG )

Diğer At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahminleri
Diğer At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahminleri

Sevgili Dolu Kantarma At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahmini Takipçileri,

Başka yazarların Mühim yorumları sayfasında bugünkü altılı ganyan için 11 EYLÜL 2019 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( MOG ) ‘ni yayınlayacağız.

Tarihlerin 2019-09-11 00:43:07 gününü gösterdiği bu gün Tekrar Mühim yarışlarla birçok yorumcu ve altılı ganyan, at yarışı tahmini ile karşınızdayız.

9.Koşudan oluşan zevkli bir İstanbul Programı Var 1.ve 2. Altılı üzerinde oyunum olacak olup, Bütün takipçilerimize Bol Şanslar diliyorum.

1.KOŞU : 2 İhtiyar İngilizlere ait satış koşusunda dişi rakiplerine göre önde gözüken iki erkek isimden özellikle Nihayet hazırlıklarında ki iyi işleriyle dikkat çeken ve tecrübeli Jokeyinin avantajıyla 2 HOLOSKO koşuyu kazanmaya en yakın isim olup, Ara üzerinde en iyi dereceye sahip olup Nihayet kısa işinde dikkat çeken 1 WALTER WHITE Ağırbaşlı rakip konumunda olup bu ikili Küçük kuponlarda yeterli olacağını düşünüyorum. Geniş kuponlarda dişi isimlerden koşu hayatının ilk startında Çok Çok etkili olamasa da iyi bir ekürinin elinden çıkacağını unutmayıp söz konusu gün idmanlarını yarışına yansıtması halinde Ağırbaşlı anlamda rakiplerini zorlayacak potansiyele sahip sağlam orijini ile 5 TALENT koşu içerisinde yeterli gördüğüm isimlerdir.

2.KOŞU : 3 İhtiyar Arap taylarının maiden mücadelesinde koşu hayatının ilk koşusunda startta takılıp virajı Çok geride dönmesine Karşın sonlarda Çok akıcı yürüyüp ikinciliği kurtarmasını bilen ve söz konusu gün için koşacağı rakiplerinin önünde ilk yarışına Karşın elde etmiş olduğu derecesinin artan kondisyonla birlikte söz konusu gün için kazanmaya en yakın isim olduğunu gösteren ve Ağırbaşlı anlamda agf tablosunda favori konumunda çıkmasını umduğum 4 KIRIM KARTALI koşunun bariz favori ismi olup, ikramiye açısından kendisine rakip olarak gördüğüm isimler ; koşu tecrübesinin yanı sıra Nihayet idmanlarında ki iyi görüntüsüyle Birlikte koşuda Şans arayacak olan 2 BÜŞRETTİN Ganyancı , Tekrar koşu tecrübesi elinde olup Nihayet idmanının da ki kısa işinde oldukça iyi bir galop ortaya koyan ve söz konusu gün için Ağırbaşlı rakip konumunda çıkacak 5 PATTANİ ve dişi isimlerden söz konusu gün kendisinin koşusunu merakla izleyeceğim Furkan Yüksel tercihinin kendisi için bir adım daha avantaj sağlamasını umduğum 7 AYNİRA iyi idman görüntüsüyle koşu içerisinde yeterli gördüğüm isimlerdir.

3.KOŞU : koşu hayatına güzel bir birincilikle merhaba diyen ve Basit bir koşu kazanarak söz konusu gün için de kendisinin ön planda olmasını umduğum artan form ve kondisyonuyla Birlikte Tekrar Ahmet Çelik idaresinde birinciliğe yürümesini umduğum artan idmanlarında ki form grafiğiyle Birlikte 4 KAPTAN GOLD kuponum ve şablonum üzerinde garanti tercih ettiğim attır.

4.KOŞU : İkinci Altılı Ganyanın başlangıç ayağında zevkli mücadele olmasını umduğum ve gazi sonrası sahaya çıkacak olan mesafenin de start alacağı koşuda söz konusu gün ki rakiplerinin önünde kazanması Çok normal Netice olmasını umduğum 9 KİNG OF TATVAN koşunun haklı favorisi olup, rakip olarak Kum performansı oldukça iyi olan ve seri birincilikleri ardından aldığı dördüncülüğün de Düş kırıklığı yaratmasına Karşın söz konusu gün için toparlandığını idmanların da ki iyi işleriyle gözler önüne seren 2 KAYI BEYİ , Kum performansı az olmasına Karşın Çok sağlam ekürinin elinde yetişen ve galopların da ki etkili işleriyle dikkat çeken 3 RED TORNADO ve Özcan Yıldırım idaresinde ses getirebilecek hazırlıklara sahip kumda etkili koşular ortaya koyan mesafeye yatkın 4 BEYOND REDEMPTION koşu üzerinde Şans verdiğim isimlerdir.

5.KOŞU : Günün tek uzun mesafeli koşusunda rakiplerine oranla kilo avantajını söz konusu gün için sahaya koymasını umduğum ve hazırlıklarının yanı sıra sevdiği uzun mesafede etkili bir Netice alabilecek 6 SOUR TİMES koşuda ön planda değerlendirdiğim isim olup, Nihayet üçüncülüğünde iyi bir görüntü ortaya koyan mesafeye yatkın isimlerden etkili sprinter 3 SEFİRE SULTAN, kendisi için uygun bir grup bulan ve üzerinde formda Jokeyi Özcan Yıldırım buluşmasıyla sonuca imza atabilecek forma sahip 2 OVER ALL, Bu tip koşularda aralardan Dönemeç üzerinde sıyrılıp bariyer yada dıştan rakiplerini avlayabilecek sprint atabilen 5 REACH THE TOP ve hazırlıklarında dikkat çekici işler ortaya koyup bu rakipleri yanında es geçilmemesi gereken 7 BATHSHEBA koşu üzerinde Şans verdiğim isimlerdir.

6.KOŞU : Birinci Altılı ganyanın kapanış ayağında Nihayet startında ki ikinciliğinde iyi bir görüntü ortaya koyan söz konusu gün kendisine aşina olan Jokeyi Mehmet Kaya idaresinde rakiplerinin bir adım önünde gördüğüm 7 KİNG OF ROCK koşuyu kazanmaya yakın isim olup, bu mesafelerin favori isimlerinden olan rakipleri 1 IMPULSIVE ve 5 RUN AND WİN yazılarak rahat bir koşu izleneceği kanaatindeyim.

7.KOŞU : Uzun bir aranın ardından start alacak olmasına Karşın söz konusu gün ki rakipleri yanında en iyi hazırlıklara sahip olmanın yanı sıra üzerinde ki uyumlu Jokeyi Gökhan Kocakaya idaresinde sahaya çıktığı 8 koşunun yedisinde 2.lik ve bir 1.lik elde eden söz konusu gün ki idman görüntüsüyle aranın kendisine Çok yaradığını gözler önüne seren 6 SALVO ideal mesafesinde koşuda ön planda değerlendirdiğim isim olup, Tekrar mesafenin etkili isimlerinden 2 CABBAR REİS ve hazırlıklarında ki iyi işleriyle kendisine denk grupta şansının yüksek olmasını umduğum 3 SİNANLI koşu için yeterli gördüğüm isimlerdir.

8.KOŞU : İkinci Altılı ganyan içerisinde şablonum ve kuponum adına liman görevini tercih edeceğim ismin bir maiden mücadelede olması biraz riskli olsa da söz konusu gün için kendisinin Çok Çok zorlanmayacağını düşünüyorum. Koşu üzerinde agf tablosunda koşunun net favorisinin Vakit HATTI çıkacağını söyleyebilirim. Ama bu ismin söz konusu gün koşu severleri üzeceğini düşünüyorum. İdmanlarında ki işlerine de bakarsak  Vakit HATTI Doğal olarak favori çıkmayı haketsede söz konusu gün kendisini çıktıkları iki mücadele de Çok rahat bir şekilde geride bırakmış olan ve her iki koşusunda o gün için agf tablosunda favori olup istediği birinciliği elde edemeyen söz konusu gün Çim’de denenecek olan ismin Anne kan hattı itibarıyla oldukça Çim performansına yatkın olması ve özellikle Maiden mücadelelerde yüksek performans sergileyen Jokeyi Sadettin Boyraz idaresinde rakiplerinin Çok önünde Şans verdiğim 5 ÖZGÜNSTONE kendi adıma günün kalesi olarak kuponumda garanti tercih ediyorum.

9.KOŞU : Nihayet ayağa kadar gelip riske atmanın Çok Çok doğru olacağını düşünmüyorum. Kuponum üzerinde ve şablonumda kalabalık geçmeyi tercih ettiğim koşuda ikide iki yapan 5 MİRANBEY başta olmak üzere ; 1 ARİFÇO, 3 GUBAZ, 4 KORKMAZEFE,6 PİST KRALI ve 9 SPARTAKÜS koşu üzerinde Şans verdiğim isimlerdir.

İSTANBUL 1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.KOŞU : 2,1,5

2.KOŞU : 4,2,5,7

3.KOŞU : 4 KAPTAN GOLD

4.KOŞU : 9,2,3,4

5.KOŞU : 6,3,2,5,7

6.KOŞU : 7,1,5

TUTAR : 50,40 TL

İSTANBUL 2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

4.KOŞU : 9,2,3,4

5.KOŞU : 6,3,2,5,7

6.KOŞU : 7,1,5

7.KOŞU : 6,2,3

8.KOŞU : 5 ÖZGÜNSTONE

9.KOŞU : 5,1,3,4,6,9

TUTAR : 75,60 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

NOT: Sitemizde yer alan ve paylaşılan Bütün tahminler yazarların ve göndericilerin şahsi tecrübeleri sonucu oluşturulmuş kişisel görüşlerini içerir. Hiçbiri yatırım tavsiyesi özelliği taşımaz. Yazıların Bütün sorumluluğu yazarlara aittir.

Sitemizde at yarışı sporuna gönül veren kişiler tarafından paylaşılan Başka site ve platformlarında yorum ve görüşleri bulunmaktadır.

Dolu Kantarma Ekibi hakkında 3503 makale
Dolu Kantarma , at yarışı sporuna gönül veren bir grup spor sever tarafından kurulmuştur. Dolu Kantarma ekibi günlük olarak at yarışı sporuna dair istatistiksel veriler ve analizler paylaşarak at yarışı sporuna katkı sağlamayı amaçlar. Tüm yazı ve yorumlar şahsi görüş içerir, yatırım tavsiyesi değildir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*