12 Ağustos Cemal Kara Kocaeli At Yarışı Tahminleri

Diğer At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahminleri
Diğer At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahminleri

Sevgili Dolu Kantarma At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahmini Takipçileri,

Günün at yarışı ve altılı ganyan tahminleri sayfasında söz konusu gün 12 Ağustos Cemal Kara Kocaeli At Yarışı Tahminleri güzel garanti tahminler ve altılı ganyan , yedili plase tahminleri göz dolduracak niteliktedir.

Tarihlerin 2019-08-12 15:29:00 gününü gösterdiği bu gün Tekrar her at yarışı günü olduğu gibi 12 Ağustos Cemal Kara Kocaeli At Yarışı Tahminleri ile ve daha birçok yorumcunun Kıymetli katılımları güzel bir altılı ganyan, at yarışı tahmin sayfası ile karşınızdayız.

HÜMA SULTAN – EKÜRİLER

Lolan Güzeli’yle Öncüpınar kaçar. My Sultan, Sultanhan kovalar. Diğerleri de peşlerine dizilir. Düzlükte koşu iyice kızışır. Hüma Sultan ve My Sultan önde bir araya gelirken Kolaçan ve Prenses Aslı da sprintine başlar. Öncüpınar vazgeçmemiştir. Nihayet 100 metrede de Dilbergülü’nün sprinti seyredilir. 

TARGARYEN – POWER BY FIRE 

Güç koşu olacak abilerim. Yavaş gidecek. Ama formda iki-üç at olması içimizi rahatlatıyor. Bunlardan ikide iki yapan Targaryen’le Nihayet yarışını kazanan Power By Fire ilk Evvel yazılacak atlar. Plasede tuttuğum at o da Honorable. Sürprizi de şampiyon at orjiniyle Perandor yapar.  

VICTORY PROMISE

Aranankan liderliği kimseye bırakmaz Ama koşunun sonunu da göremez. Aza Lea Devamlı takip eder ve o da sonlarda yıkılır. Komshu da onların gerisinde gider ve birincilik için iddialı olur. Ancak Victory Promise’in yanına gelemezler. Nihayet düzlükte aldığı liderliği farkı açarak potoya kadar götürür. Bankolar bankosu söz konusu gün.

Bayramdı, seyrandı; yeğenlerdi, çocuklardı derken günler geçiyor abilerim. Mangalımızı da yaktık, kebabımızı şişe takıp mideye indirdik. Daha ne olsun. Şansınız bol olsun.

Cemal Kara Kocaeli At Yarışı Tahminleri

8.6.7.4.2
3.8.1.7
5.2 // 8.1
4.3 // 8.2
3.2.1.8.4.6
1 VICTORY PROMISE garanti

33.6 TL // 134.4TL 

NOT: Sitemizde yer alan ve paylaşılan Bütün tahminler yazarların ve göndericilerin şahsi tecrübeleri sonucu oluşturulmuş kişisel görüşlerini içerir. Hiçbiri yatırım tavsiyesi özelliği taşımaz. Yazıların Bütün sorumluluğu yazarlara aittir.

Sitemizde at yarışı sporuna gönül veren kişiler tarafından paylaşılan Başka site ve platformlarında yorum ve görüşleri bulunmaktadır.

Dolu Kantarma Ekibi hakkında 1881 makale
Dolu Kantarma , at yarışı sporuna gönül veren bir grup spor sever tarafından kurulmuştur. Dolu Kantarma ekibi günlük olarak at yarışı sporuna dair istatistiksel veriler ve analizler paylaşarak at yarışı sporuna katkı sağlamayı amaçlar. Tüm yazı ve yorumlar şahsi görüş içerir, yatırım tavsiyesi değildir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*