13 AĞUSTOS 2019 SALI ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Diğer At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahminleri
Diğer At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahminleri

Sevgili Dolu Kantarma At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahmini Takipçileri,

Başka yazarların Mühim yorumları sayfasında bugünkü altılı ganyan için 13 AĞUSTOS 2019 SALI ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ‘ni yayınlayacağız.

Tarihlerin 2019-08-12 17:12:04 gününü gösterdiği bu gün Tekrar Mühim yarışlarla birçok yorumcu ve altılı ganyan, at yarışı tahmini ile karşınızdayız.

1.KOŞU: Vasat başlangıç yapan isimlerin koşusunda Nihayet koşusu ilkine göre ölçü olmadığını düşündüğüm 1 BAYDEMİR tutarım. Derecesi ile 2 VAMOS rakibidir. İşleri ile 3 DİMİTRA ve 6 SMILEY ROSE sonraki ihtimaller. Sürprize Uygun bir koşu. 2.KOŞU: 9 SİLVERTAY dereceleri ile ön planda. İlk Kez kum pistte çıkacak 13 MEİS maiden atına benzemiyor. 4 GODFATHER, 14 …

NOT: Sitemizde yer alan ve paylaşılan Bütün tahminler yazarların ve göndericilerin şahsi tecrübeleri sonucu oluşturulmuş kişisel görüşlerini içerir. Hiçbiri yatırım tavsiyesi özelliği taşımaz. Yazıların Bütün sorumluluğu yazarlara aittir.

Sitemizde at yarışı sporuna gönül veren kişiler tarafından paylaşılan Başka site ve platformlarında yorum ve görüşleri bulunmaktadır.

Dolu Kantarma Ekibi hakkında 1881 makale
Dolu Kantarma , at yarışı sporuna gönül veren bir grup spor sever tarafından kurulmuştur. Dolu Kantarma ekibi günlük olarak at yarışı sporuna dair istatistiksel veriler ve analizler paylaşarak at yarışı sporuna katkı sağlamayı amaçlar. Tüm yazı ve yorumlar şahsi görüş içerir, yatırım tavsiyesi değildir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*