13 Ağustos Atını Seven Kovboy Ankara At Yarışı Tahminleri

Diğer At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahminleri
Diğer At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahminleri

Sevgili Dolu Kantarma At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahmini Takipçileri,

Günün at yarışı ve altılı ganyan tahminleri sayfasında söz konusu gün 13 Ağustos Atını Seven Kovboy Ankara At Yarışı Tahminleri güzel garanti tahminler ve altılı ganyan , yedili plase tahminleri göz dolduracak niteliktedir.

Tarihlerin 2019-08-13 01:23:00 gününü gösterdiği bu gün Tekrar her at yarışı günü olduğu gibi 13 Ağustos Atını Seven Kovboy Ankara At Yarışı Tahminleri ile ve daha birçok yorumcunun Kıymetli katılımları güzel bir altılı ganyan, at yarışı tahmin sayfası ile karşınızdayız.

Nasılsın yeğenim, iyi misin? söz konusu gün ZIMBA gibiyim maşallah. Dürbün Necdet’le yaptığım Saklı görüşmeden elime geçen Saklı istihbaratı duymaya hazır ol. 

Ondan aldığım top secret bilgilere göre üçüncü koşudaki Lucid’in geçilmesi imkansızmış. Seyisi Miami’ye Tayyare bileti almış. Monta Tamara da padokta kıpır kıpırmış. Yerinde duramıyormuş. Dürbün onu gördüğünde Çok heyecanlanmış. Hemen cebinden kupon çıkarıp bahis doldurmuş. Nalko, bana kalırsa cebimizin şişmesi an meselesi, dedi. 

Görüyorsun yeğen istihbaratım Çok kuvvetli. Sen sen ol müthiş kurguma bakmadan oynama. Yoksa kafanı duvara vura vura, Dayım demişti, dersin. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Atını Seven Kovboy Ankara At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI 

2.3.1

14.9.6.11.13

2 LUCİD garanti 

2.1.5.6.3

3.1.6.7.5.4

1.7.4.9

126 TL 

2. ALTILI

2.1.5.6.3

3.1.6.7.5.4

1.7.4.9

1.3.8

3.2.7.8.11.15

14 MONTA TAMARA garanti

126 TL 

NOT: Sitemizde yer alan ve paylaşılan Bütün tahminler yazarların ve göndericilerin şahsi tecrübeleri sonucu oluşturulmuş kişisel görüşlerini içerir. Hiçbiri yatırım tavsiyesi özelliği taşımaz. Yazıların Bütün sorumluluğu yazarlara aittir.

Sitemizde at yarışı sporuna gönül veren kişiler tarafından paylaşılan Başka site ve platformlarında yorum ve görüşleri bulunmaktadır.

Dolu Kantarma Ekibi hakkında 1881 makale
Dolu Kantarma , at yarışı sporuna gönül veren bir grup spor sever tarafından kurulmuştur. Dolu Kantarma ekibi günlük olarak at yarışı sporuna dair istatistiksel veriler ve analizler paylaşarak at yarışı sporuna katkı sağlamayı amaçlar. Tüm yazı ve yorumlar şahsi görüş içerir, yatırım tavsiyesi değildir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*