14 AĞUSTOS 2019 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Diğer At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahminleri
Diğer At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahminleri

Sevgili Dolu Kantarma At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahmini Takipçileri,

Başka yazarların Mühim yorumları sayfasında bugünkü altılı ganyan için 14 AĞUSTOS 2019 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ‘ni yayınlayacağız.

Tarihlerin 2019-08-13 14:34:29 gününü gösterdiği bu gün Tekrar Mühim yarışlarla birçok yorumcu ve altılı ganyan, at yarışı tahmini ile karşınızdayız.

1.KOŞU: Nihayet viraja tutarak ve istekli gelen 10 MERİH, düzlükte de Akın Sözen atı salmasıyla bir anda liderliği alıp eski günlerindeki gibi galip İstikbal edasıyla öne geçmesine Karşın sonlarda Kuvvetli gelen rakiplerine direnemedi. Şimdi kum pistte koşacak ve rakipler Uygun. Yaşından dolayı mı dayanamıyor yoksa rakipler mi Kuvvetli geldi tam karar veremesem de galip İstikbal görüntüsü var. …

NOT: Sitemizde yer alan ve paylaşılan Bütün tahminler yazarların ve göndericilerin şahsi tecrübeleri sonucu oluşturulmuş kişisel görüşlerini içerir. Hiçbiri yatırım tavsiyesi özelliği taşımaz. Yazıların Bütün sorumluluğu yazarlara aittir.

Sitemizde at yarışı sporuna gönül veren kişiler tarafından paylaşılan Başka site ve platformlarında yorum ve görüşleri bulunmaktadır.

Dolu Kantarma Ekibi hakkında 1881 makale
Dolu Kantarma , at yarışı sporuna gönül veren bir grup spor sever tarafından kurulmuştur. Dolu Kantarma ekibi günlük olarak at yarışı sporuna dair istatistiksel veriler ve analizler paylaşarak at yarışı sporuna katkı sağlamayı amaçlar. Tüm yazı ve yorumlar şahsi görüş içerir, yatırım tavsiyesi değildir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*