14 Ocak Cüneyt Tekatar Adana At Yarışı Tahminleri – Dolu Kantarma

Diğer At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahminleri
Diğer At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahminleri

Sevgili Dolu Kantarma At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahmini Takip edenleri,

Başka yazarların Önemli yorumları sayfasında bugünkü altılı ganyan için 14 Ocak Cüneyt Tekatar Adana At Yarışı Tahminleri ‘ni yayınlayacağız.

Tarihlerin 2020-01-14 00:00:00 gününü gösterdiği bu gün Yeniden Önemli yarışlarla birçok yorumcu ve altılı ganyan, at yarışı tahmini ile karşınızdayız.

Günün ilk ayağında

tabela içinde dolandığı koşularıyla formuna kavuşan Eloin Özcan Yıldırım’ın tercihlemesi ve 800-50,400-24.8 rahat işiyle ilk sırada Talih verdiğim isim.Gurupta formunu korumuş olan adlardan Allora 600-41.3,400-26.8 Fazlaca rahat galoplarıyla ikinci talihli kısraktır.Kısa araya haiz Afbri güzel totosuna devam edebileceği rakipleri yanında Talih verilmesi ihtiyaç duyulan isimlerdendir.Görmüş olduğu koşularıyla yükselişe geçen Kraliçe Havva sürpriz şansı olduğundan dolayı kuponlarda yerini almalıdır. 

Günün üçüncü ayağında 

Seri isim Pirsus Ara avantajıyla bu tür mesafelerin Yeterli jokeyi Saadettin Boyraz’la ilk sırada Talih tanınacak attır. İkincilikleri serisine Nihayet vermeye yakın bulunduğunu düşündüğüm Zübeyir 1000-1.13,400-28 rahat galoplarıyla ikinci talihli isim.İyi koşularına devam etmesi açısından denk rakiplerle start alacak Yurdakul minik şablonun Nihayet ismidir. 

Günün dördüncü ayağında

Seri rakibi Bildenhan’a yakın giderek koşuyu lehine çevireceğine inandığım Bay Emir Ara avantajıyla günün bankosu olarak önereceğim attır. Adana kumuna bayılan Bay Emir’in Bildenhan’ın düşen temposundan faydalanıp düzlükte ekarte edeceği rakibini geride bırakacağı koşu olacaktır.

Günün beşinci ayağında 

Üç koşuya katılan Grande Aquıla iki yarıştan almış olduğu ikinciliklerle guruptan ilk olarak sıyrılan attır.600-37.5,400-24.4 rahat galoplarıyla şansı Fazlaca yüksektir. Bir koşu gören araya haiz The Mached’in kardeşi The Derwısh kalitesi ve 800-49.5,400-24 emek vererek galoplarıyla en Ağırbaşlı rakiptir.

Günün Nihayet ayağında

Gününde olduğu Zaman etkili yarışlarını seyrettiğimiz Sukaya uygun gurupta ilk olarak kuponlara işaretlenmelidir. Eküri destekli hazırlıkları yerinde Ramadan 1000-1.15,400-30 rahat galoplarıyla ikinci talihli isim. İstediği sonuçlara ulaşamayan Çakarşah ve Suleıman uygun rakiplerle start alacağından dolayı önereceğim isimlerdir. 

EDİTÖR: Sitemizin ayakta kalması ve kalkınması adına desteklerini esirgemeyen koşu sever dostlara teşekkür ederiz.

NORMAL ALTILIM

7.1.4.5

6.3.1.5

3.7.5

1-BAY EMİR

2.7

3.2.5.4

ALTILIM

7.1.4.5.8.11.3

6.3.1.5.8.2

3.7.5.1.2

1-BAY EMİR

2.7

3.2.5.4

117.5 TL 

NOT: Sitemizde yer edinen ve paylaşılan Tüm tahminler yazarların ve göndericilerin kişisel tecrübeleri sonucu oluşturulmuş kişisel görüşlerini ihtiva eder. Hiçbiri yatırım tavsiyesi özelliği taşımaz. Yazıların Tüm sorumluluğu yazarlara aittir.

Sitemizde at yarışı sporuna gönül veren kişiler tarafınca paylaşılan Başka site ve platformlarında yorum ve görüşleri bulunmaktadır.

Dolu Kantarma Ekibi hakkında 2481 makale
Dolu Kantarma , at yarışı sporuna gönül veren bir grup spor sever tarafından kurulmuştur. Dolu Kantarma ekibi günlük olarak at yarışı sporuna dair istatistiksel veriler ve analizler paylaşarak at yarışı sporuna katkı sağlamayı amaçlar. Tüm yazı ve yorumlar şahsi görüş içerir, yatırım tavsiyesi değildir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*