14 Ocak Doktor Tek Atar Yatar Kocaeli At Yarışı Tahminleri – Dolu Kantarma

Diğer At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahminleri
Diğer At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahminleri

Sevgili Dolu Kantarma At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahmini Takip edenleri,

Başka yazarların Önemli yorumları sayfasında bugünkü altılı ganyan için 14 Ocak Hekim Tek Atar Yatar Kocaeli At Yarışı Tahminleri ‘ni yayınlayacağız.

Tarihlerin 2020-01-14 14:00:00 gününü gösterdiği bu gün Yeniden Önemli yarışlarla birçok yorumcu ve altılı ganyan, at yarışı tahmini ile karşınızdayız.

BÜYÜK AJİBA

Yaşamış olduğu sıkıntıları atlatıp formunu yakalayan safkan üç koşudan iki birincilik çıkarmıştı. Mesafede iyi koşularına Tanık olduğumuz Büyük Ajiba uygun rakipler içinde Ak bayrak ayna yarışı yaparak kazanmaya yakın olduğundan ilk sırada değerlendirilmelidir. 

Nihayet Galobu: Kenter

ELIZABETH KEEN

Kısa ve orta mesafeli yarışlarında geç açıldığını Fark ettiğim kısrakın yedi koşuda bir Kez birincilik ve altı tabelasının olması kalitesiyle örtüşen bir Durum olduğundan daha etkili olabileceği mesafede sprintini tutturabilirse kazanması yönünden bir Oldukca yol kat edeceğine inanıyor alternatif tek olarak öneriyorum.

Nihayet Galobu: 600’ü 40,400’ü 24.5 Oldukca rahat 

RUN FOR THE SUN

Dişilerin start alacağı koşuda birincilik hasretine at başı bitirdiği yarışıyla Nihayet vererek muhafaza etmiş olduğu formuyla denk guruba Yeniden düşen açık şartlarına tekrar birincilik ilave ederek devam edebileceğinden güvence olarak önereceğim kısrak rakiplerine ödün vermeden kazanacaktır. Günün bankosu olarak değerlendireceğim.

Nihayet Galobu: 1200’ü 1.18,1000’i 1.04,400’ü 25 rahat 

EDİTÖR: Sitemize desteklerini esirgemeyen koşu sever dostlara teşekkür ederiz.Bolca Talih..

NORMAL ALTILIM

4.1.2.3

3.2.4.6

5.1.3.4

2-ELIZABETH KEEN

1-RUN FOR THE SUN

3.1.5.6.9.10.12

31.5 TL 

ALTILIM

4.1.2.3

3.2.4.6

5.1.3.4

2.1.3

1-RUN FOR THE SUN

3.1.5.6.9.10.12.2.8

120 TL 

NOT: Sitemizde yer edinen ve paylaşılan Tüm tahminler yazarların ve göndericilerin kişisel tecrübeleri sonucu oluşturulmuş kişisel görüşlerini ihtiva eder. Hiçbiri yatırım tavsiyesi özelliği taşımaz. Yazıların Tüm sorumluluğu yazarlara aittir.

Sitemizde at yarışı sporuna gönül veren kişiler tarafınca paylaşılan Başka site ve platformlarında yorum ve görüşleri bulunmaktadır.

Dolu Kantarma Ekibi hakkında 2481 makale
Dolu Kantarma , at yarışı sporuna gönül veren bir grup spor sever tarafından kurulmuştur. Dolu Kantarma ekibi günlük olarak at yarışı sporuna dair istatistiksel veriler ve analizler paylaşarak at yarışı sporuna katkı sağlamayı amaçlar. Tüm yazı ve yorumlar şahsi görüş içerir, yatırım tavsiyesi değildir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*