15 OCAK 2020 – İSTANBUL ALTILISI Tahmin ve Yorumları

Diğer At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahminleri
Diğer At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahminleri

Merhaba Dolu Kantarma At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahmini Bekleyenleri,

Başka platformların Önemli yorumları sayfasında söz mevzusu gün 15 OCAK 2020 – İSTANBUL ALTILISI ‘ni yayınlayacağız.

Takvimlerin 2020-01-14 11:02:42 gününü gösterdiği bu gün Yeniden Önemli yarışlarla birçok yorumcu ve altılı ganyan, at yarışı tahmini ile karşınızdayız.

15 OCAK 2020 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

15 Ocak Çarşamba (15.01.2020) günü ikinci koşu yeri olarak ekranlara Ati olan 7 koşulu İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu’nda ki at yarışı programında; ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı 2. Koşu ile saat 18:30’da verilecektir..

Sitemizde ki emek verme sonucu çıkarılan şablon haricinde, sizlerde tahmin yollayarak katkı sağlayabilirsiniz. Lütfen bu tahminin / şablonun derhal altında bulunan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünden; Kendi oynayacağınız oyunu atarak, yarışseverlerle paylaşabilirsiniz. Aynı şekilde orada paylaşılan kuponlara da göz atabilirsiniz.

15 OCAK 2020 İSTANBUL 5. koşu gününde; 7 koşulu altılı ganyan programı için hazırlamış olduğumuz at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) : 4 İhtiyar Arapların 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte ki ŞARTLI-3/DHÖW mücadelesiyle VELİEFENDİ Hipodromu’nda Altılı Ganyan’ın başlangıç startı verilecektir. 

 3. KOŞU : 4 İhtiyar 11 Arap safkanın bir araya geleceği MAIDEN/DHÖW/Dişi koşusu ile Beşli Ganyan oyunu başlayacaktır. 1500 metrelik kum pist üstünde gerçekleştirilecek yarışta;

 4. KOŞU : MEHMET ANUŞ SEL KOŞUSU HANDİKAP-21 mücadelesiyle Dörtlü Ganyan oyununun başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 1500 metrelik kum pistte yapılacak koşuya; 4 ve Yukarı 6 İngiliz atı iştirak edecektir. 

 5. KOŞU : 5 ve Yukarı 7 Arap atının katılacağı HANDİKAP-16/DHÖW koşusu ile Üçlü Ganyan’ın başlangıç startı verilecektir. 2000 metrelik uzun mesafeli kum pist üstünde gerçekleştirilecek yarışta;

 6. KOŞU : 3 İhtiyar İngilizlerin tabela ayağında ki HANDİKAP-14 yarışı, 2000 metrelik kum pistte ekranlara gelecektir. 8 safkanın birincilik için sahaya çıkacağı bu sıkıntılı mücadelede;

 7. KOŞU : 4 İhtiyar Arapların program üstünde ki bir Başka MAIDEN/DHÖW/Dişi yarışıyla Altılı’nın kapanış ayağını izleyeceğiz.1500 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek koşuda;

15 OCAK 2020 – İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNİ

AYAK: AYAK: AYAK: AYAK: AYAK: AYAK: 

NOT: Sitemizde yer edinen ve paylaşılan Tüm tahminler yazarların ve göndericilerin kişisel tecrübeleri sonucu oluşturulmuş kişisel görüşlerini ihtiva eder. Hiçbiri yatırım tavsiyesi özelliği taşımaz. Yazıların Tüm sorumluluğu yazarlara aittir.

Sitemizde at yarışı sporuna gönül veren kişiler tarafınca paylaşılan Başka site ve platformlarında yorum ve görüşleri bulunmaktadır.

Dolu Kantarma Ekibi hakkında 2481 makale
Dolu Kantarma , at yarışı sporuna gönül veren bir grup spor sever tarafından kurulmuştur. Dolu Kantarma ekibi günlük olarak at yarışı sporuna dair istatistiksel veriler ve analizler paylaşarak at yarışı sporuna katkı sağlamayı amaçlar. Tüm yazı ve yorumlar şahsi görüş içerir, yatırım tavsiyesi değildir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*