16 TEMMUZ 2019 – ELAZIĞ ALTILISI Tahmin ve Yorumları

Diğer At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahminleri
Diğer At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahminleri

Merhaba Dolu Kantarma At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahmini Bekleyenleri,

Başka platformların Mühim yorumları sayfasında söz konusu gün 16 TEMMUZ 2019 – ELAZIĞ ALTILISI ‘ni yayınlayacağız.

Takvimlerin 2019-07-15 10:46:51 gününü gösterdiği bu gün Tekrar Mühim yarışlarla birçok yorumcu ve altılı ganyan, at yarışı tahmini ile karşınızdayız.

16 TEMMUZ 2019 – ELAZIĞ AT YARIŞI TAHMİNİ

16 Temmuz 2019 SALI günü ELAZIĞ Hipodromu’nda 7 koşulu bir at yarışı programı bulunmaktadır. ALTILI GANYAN oyunu 2. Koşu ile saat 19:00’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

ELAZIĞ 16. koşu gününde (16.07.2019) 7 koşu ile ekranlara gelecektir. ELAZIĞ at yarışı tahminimiz şu şekildedir;

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 İhtiyar İngilizlerin start alacağı MAIDEN mücadele ile ELAZIĞ’da ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 1100 metrelik kısa mesafeli kum pistte izleyeceğimiz zorlu sınavda; 4 – KUBAT FIRTINASI , 3 – INTEGRITY , 2 – GÜZEL Meşhur , 5 – KÜÇÜK BAYCANIM ve 1 – ESTE BELLA kuponlarda eşit Şans tanımanızı önereceğimiz isimlerdir. 

3. KOŞU: 4 İhtiyar Arapların katılacağı 1500 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek olan HANDİKAP-14 koşu ise, BEŞLİ GANYAN oyununun ilk startını oluşturmaktadır. 7 – OĞLUM SEYMEN , 2 – BETONAYAK , 1 – KILAVUZAĞASI , 4 – TASARIMCI , 5 – MELİKHAN ve 11 – KARAOĞLANBEY yarışlarını incelediğimizde burada kazanmaya en yakın isimler olarak karşımıza çıkan safkanlardır… 

4. KOŞU: 4 ve Yukarı 13 Arap atının HANDİKAP-15 mücadelesiyle birlikte DÖRTLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1800 metrelik kum pistte ekranlara Ati bu koşuda; 11 – SONSEVİNCEK ile 10 – ALANGOYA ikilisi burada başarılı derecelere sahip olan ve kilo avantajı bulunmasından Dolayı birlikte değerlendirilecek isimlerdir… 

5. KOŞU: 1200 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek ŞARTLI-4 koşuya; 4 ve Yukarı 9 Arap safkan katılacaktır… ÜÇLÜ GANYAN oyununun başlangıç ayağında; Daha öncede bu pistte rakiplerine üstünlük sağlayan 2 – CANGOBAK bu Kez arkasında ikincilik yaptığı rakibinin olmayışından dolayı fotoyu önde geçeceğini düşündüğümüz günün ilk garanti safkanı konumundadır.

6. KOŞU: 3 ve Yukarı İngilizlerin katılacağı 1800 metrelik kum pistte ki KISA VADE-6 yarışı ile tabela ayağını seyredeceğiz. Grubun formda ismi olarak ilk Şans vereceğimiz safkan 6 – RED ANGEL olacaktır… Koruduğu formu ve sevdiği pistte bu Kez küçük kuponların alternatif teki olarak değerlendirilebilir… Rakipleri ise; 2 – OSMANİYE ÇOCUĞU , 4 – BLACKS WINNER ve 7 – TATVAN BEYİ geniş oyunlarda ihmal edilmesi diyelim… Hatta sürprizci yarışseverler 11 – SAWYER’i burada değerlendirebilirler.

7. KOŞU: Elazığ altılı ganyan programının 

16 TEMMUZ 2019 – ELAZIĞ ALTILI GANYAN ŞABLONU: Elazığ garanti altılı

AYAK: 4 – 3 – 2 – 5 – 1

AYAK: 7 – 2 – 1 – 4 – 5 – 11

AYAK: 11 – 10

AYAK: 2 – CANGOBAK (garanti)

AYAK: 6 – RED ANGEL // 2 – 4 – 7

AYAK: 

NOT: Sitemizde yer alan ve paylaşılan Bütün tahminler yazarların ve göndericilerin şahsi tecrübeleri sonucu oluşturulmuş kişisel görüşlerini içerir. Hiçbiri yatırım tavsiyesi özelliği taşımaz. Yazıların Bütün sorumluluğu yazarlara aittir.

Sitemizde at yarışı sporuna gönül veren kişiler tarafından paylaşılan Başka site ve platformlarında yorum ve görüşleri bulunmaktadır.

Dolu Kantarma Ekibi hakkında 3505 makale
Dolu Kantarma , at yarışı sporuna gönül veren bir grup spor sever tarafından kurulmuştur. Dolu Kantarma ekibi günlük olarak at yarışı sporuna dair istatistiksel veriler ve analizler paylaşarak at yarışı sporuna katkı sağlamayı amaçlar. Tüm yazı ve yorumlar şahsi görüş içerir, yatırım tavsiyesi değildir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*