20 Ocak Tekçi Sedat Bursa At Yarışı Tahminleri – Dolu Kantarma

Diğer At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahminleri
Diğer At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahminleri

Sevgili Dolu Kantarma At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahmini Takip edenleri,

Başka yazarların Önemli yorumları sayfasında bugünkü altılı ganyan için 20 Ocak Tekçi Sedat Bursa At Yarışı Tahminleri ‘ni yayınlayacağız.

Tarihlerin 2020-01-20 09:00:00 gününü gösterdiği bu gün Yeniden Önemli yarışlarla birçok yorumcu ve altılı ganyan, at yarışı tahmini ile karşınızdayız.

YILDIZHAN STAR: Mustafa Çiçek söz mevzusu gün Baydöker’e değil de Yıldızhan Yıldız’a binmiş. Sadece Baydöker’e de geçen senenin başjokeyi Gökhan Kocakaya biniyor. Aslına bakarsanız Genel Durum itibarıyla da bu iki safkan içinde geçeceğine inandığım bir koşu. Burada Mustafa Çiçek’in tercihini daha dikkate Kıymet buluyorum. Günün alternatif tekidir. Daha sürprizde Village Hoof denenebilir. 

ASUDE SULTAN: İyi orjinli kısrak uzun mesafelerde Oldukça daha iyi koşabilecek potansiyelde. Bugüne dek beraber koştuğu rakipleri göz önünde bulundurulduğunda ise bu tip grupları geçeceğini düşündürüyor. Tugay Alıcı’nın Oldukça yakından tanımış olduğu safkanın kapanışı yapmasını bekliyor ve de günün bankosu olarak öneriyorum. 

NOT:Sitemizin ayakta kalması ve kalkınması adına desteklerini esirgemeyen koşu sever dostlara teşekkür ederim..

Tekçi Sedat Bursa At Yarışı Tahminleri

8.4.11.10.6

9.6.3.10.4

4.1.2.11.6.7.12.11

3 YILDIZHAN STAR // 5

6.12.5.1.4

2 ASUDE SULTAN güvence

 70 TL // 140 TL

NOT: Sitemizde yer edinen ve paylaşılan Tüm tahminler yazarların ve göndericilerin kişisel tecrübeleri sonucu oluşturulmuş kişisel görüşlerini ihtiva eder. Hiçbiri yatırım tavsiyesi özelliği taşımaz. Yazıların Tüm sorumluluğu yazarlara aittir.

Sitemizde at yarışı sporuna gönül veren kişiler tarafınca paylaşılan Başka site ve platformlarında yorum ve görüşleri bulunmaktadır.

Dolu Kantarma Ekibi hakkında 3505 makale
Dolu Kantarma , at yarışı sporuna gönül veren bir grup spor sever tarafından kurulmuştur. Dolu Kantarma ekibi günlük olarak at yarışı sporuna dair istatistiksel veriler ve analizler paylaşarak at yarışı sporuna katkı sağlamayı amaçlar. Tüm yazı ve yorumlar şahsi görüş içerir, yatırım tavsiyesi değildir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*