20 Temmuz Cemal Kara Ankara At Yarışı Tahminleri

Diğer At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahminleri
Diğer At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahminleri

Sevgili Dolu Kantarma At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahmini Takipçileri,

Günün at yarışı ve altılı ganyan tahminleri sayfasında söz konusu gün 20 Temmuz Cemal Kara Ankara At Yarışı Tahminleri güzel garanti tahminler ve altılı ganyan , yedili plase tahminleri göz dolduracak niteliktedir.

Tarihlerin 2019-07-20 11:56:00 gününü gösterdiği bu gün Tekrar her at yarışı günü olduğu gibi 20 Temmuz Cemal Kara Ankara At Yarışı Tahminleri ile ve daha birçok yorumcunun Kıymetli katılımları güzel bir altılı ganyan, at yarışı tahmin sayfası ile karşınızdayız.

MAGNUS

Mutineer koşu başladığında liderliği isteyip alacaktır. Peşine Barış, Muşşi, No Drama takılır. Arkalarında Magnus, Şpildat, Azmantor olur. Biraz arkalarında da Gizmo ve My Perfection ilerler. Nihayet düzlüğe gelindiğinde bir yandan Muşşi, Başka taraftan Barış ve ortalardan da Magnus atağa kalkar. Magnus bir anda liderliği alır ve Nihayet 200 geçilirken de farkı 2 boya çıkarır. Bu esnada da geriden gelen Gizmo’nun sprinti görülür. Koşunun Nihayet metrelerinde Magnus kaçarken Gizmo yakalamaya çalışır ve bu şekilde de sonuçlanır. 

CALL TO VICTORY 

Nihayet iki yarışında Fırtına gibi esen Call To Victory söz konusu gün de galip Ati. Kuloğlu’nun kardeşi olduğundan beklentim Çok. Onun bıraktığı yerden devam edip belki de Gazi’yi kazanır. Ahmet Çelik de atıyla Çok iyi anlaşıyor. Galoplarına da baktım ve Çok beğendim. Benim adım Gidişat Uzmanı Cemal Sertaçsa eğer söz konusu gün bu at üçte üç yapar. 

20 Temmuz Cemal Kara Ankara At Yarışı Tahminleri

  • 2 MAGNUS // 1
  • 2.1.8.10.3
  • 3 CALL TO VICTORY garanti
  • 4.8.6.5 // 1.10
  • 2.1.5 // 3.10
  • 10.1.4.2.12.5

25.2 TL // 126 TL 

NOT: Sitemizde yer alan ve paylaşılan Bütün tahminler yazarların ve göndericilerin şahsi tecrübeleri sonucu oluşturulmuş kişisel görüşlerini içerir. Hiçbiri yatırım tavsiyesi özelliği taşımaz. Yazıların Bütün sorumluluğu yazarlara aittir.

Sitemizde at yarışı sporuna gönül veren kişiler tarafından paylaşılan Başka site ve platformlarında yorum ve görüşleri bulunmaktadır.

Dolu Kantarma Ekibi hakkında 3507 makale
Dolu Kantarma , at yarışı sporuna gönül veren bir grup spor sever tarafından kurulmuştur. Dolu Kantarma ekibi günlük olarak at yarışı sporuna dair istatistiksel veriler ve analizler paylaşarak at yarışı sporuna katkı sağlamayı amaçlar. Tüm yazı ve yorumlar şahsi görüş içerir, yatırım tavsiyesi değildir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*