21 OCAK 2020 – ADANA ALTILISI Tahmin ve Yorumları

Diğer At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahminleri
Diğer At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahminleri

Merhaba Dolu Kantarma At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahmini Bekleyenleri,

Başka platformların Önemli yorumları sayfasında söz mevzusu gün 21 OCAK 2020 – ADANA ALTILISI ‘ni yayınlayacağız.

Takvimlerin 2020-01-20 10:21:12 gününü gösterdiği bu gün Yeniden Önemli yarışlarla birçok yorumcu ve altılı ganyan, at yarışı tahmini ile karşınızdayız.

21 OCAK 2020 – ADANA AT YARIŞI TAHMİNİ

21 Ocak 2020 Pazar günü ekranlara İstikbal Adana Yeşiloba Hipodromu‘nda ki 8 koşulu altılı ganyan oyununda, at yarışı programının başlangıç startı 3. Koşu ile saat 15:00‘de verilecektir. 

21 OCAK 2020 (21.01.2020) ADANA 9. koşu gününde 8 koşu ekranlara gelecektir. ADANA at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 3. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 İhtiyar 10 İngiliz atının katılacağı 1400 metrelik kum pist üstünde ki MAIDEN/Dişi mücadelesiyle YEŞİLOBA Hipodromu’nda Altılı Ganyan’ın başlangıç ayağı ekranalra gelecektir.

 4. KOŞU : 4 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-15 koşusuyla beraber Beşli Ganyan oyunu başlayacaktır. 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek yarışta;

 5. KOŞU : 4 İhtiyar Arapların KISA VADE-8/DHÖ mücadelesi ile Dörtlü Ganyan’ın başlangıç ayağını seyredeceğiz 1400 metrelik kum pist üstünde yapılacak koşuda 7 safkanın birincilik çekişmesi ekranlara gelecektir. 

 6. KOŞU : 3 İhtiyar 7 İngiliz safkanın 1500 metrelik kum pist üstünde ki SATIŞ-2 yarışıyla beraber Üçlü Ganyan oyununun ilk startı verilecektir. 

 7. KOŞU : 4 ve Yukarı Arapların katılacağı tabela ayağında ki ŞARTLI-3/DHÖW savaşım, 1900 metrelik kum pistte gerçekleştirilecektir. 

 8. KOŞU : ADANA koşu programının kapanış ayağını oluşturan günün bir sonrasında ki MAIDEN/Dişi koşusu’nda; 3 İhtiyar 10 İngiliz safkanın 1400 metrelik kum pist çekişmesi ekranlara gelecektir. 

Sitemizde ki şablonun haricinde derhal aşağıda yer edinen “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” kısmı bulunmaktadır. Burada; O programa ilişkin oynadığınız kuponu gönderebilir yada gönderilen kuponları inceleyerek kurgu çıkarabilirsiniz.

21 OCAK 2020 – ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNİ

AYAK: AYAK: AYAK: AYAK: AYAK: AYAK: 

NOT: Sitemizde yer edinen ve paylaşılan Tüm tahminler yazarların ve göndericilerin kişisel tecrübeleri sonucu oluşturulmuş kişisel görüşlerini ihtiva eder. Hiçbiri yatırım tavsiyesi özelliği taşımaz. Yazıların Tüm sorumluluğu yazarlara aittir.

Sitemizde at yarışı sporuna gönül veren kişiler tarafınca paylaşılan Başka site ve platformlarında yorum ve görüşleri bulunmaktadır.

Dolu Kantarma Ekibi hakkında 3508 makale
Dolu Kantarma , at yarışı sporuna gönül veren bir grup spor sever tarafından kurulmuştur. Dolu Kantarma ekibi günlük olarak at yarışı sporuna dair istatistiksel veriler ve analizler paylaşarak at yarışı sporuna katkı sağlamayı amaçlar. Tüm yazı ve yorumlar şahsi görüş içerir, yatırım tavsiyesi değildir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*