23 TEMMUZ 2019 SALI ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Ankara at yarışı altılı ganyan yazar tahminleri
Ankara at yarışı altılı ganyan yazar tahminleri

Sevgili Dolu Kantarma At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahmini Takipçileri,

Başka sitelerin Mühim yorumları sayfasında söz konusu gün 23 TEMMUZ 2019 SALI ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ‘ni yayınlayacağız.

Tarihlerin 2019-07-22 18:34:23 gününü gösterdiği bu gün Tekrar Mühim yarışlarla birçok yorumcu ve altılı ganyan, at yarışı tahmini ile karşınızdayız.

1.AYAK: Uzun zamanda sonra Ankara pistine Art dönen 1 MISTER RAIN, Kuvvetli rakiplerinin yanında tabela şansı bulmuştu. Uygun gözüken grupta tuttuğum. Sadece 9 Kez koşmasına Karşın 4 Kez 1. olan 5 PISSCA, Ankara’da bir Kez koştu ve o mesafede grubun en iyi derecesini çıkardı. İyi hazırlıkları ile şansı yüksek. 2 LUCKY FALCON sonraki ihtimal.

2.AYAK: 1 ATEŞBİBİ Nihayet koştuğu Uygun grupta dışarı Çok çıkınca rahat alacağı yarışı kaybetmişti. Bu sefer rakipler daha zorlu. Özellikle 2 ÇALTEPE sert rakip olacaktır.

3.AYAK: 5 MAHZUNKRAL’ın Nihayet sentetik yarışı yarışı bu grup için ölçü değil, iyi hazırlıkları ile bankom.

4.AYAK: Nihayet koşusunda erken liderliği alınca favori olduğu koşudan 3. ayrılan 1 THE BLACK STALLION ve aynı koşuda müthiş bir sprint atarak kazanan 2 LAPREGRINA ikilisi favorilerim. Kazandığı koşu ile formunu ispat eden 3 AEGEANS DREAM’de eklenebilir.

5.AYAK: İlk Kez start alacak tay yarışında 8 BELLA PERFECT ve 5 HASANET ikilisi ön planda. koşu çim olduğu için bu çalışmalar ölçü olmayabilir. Çalışmalarına göre sürpriz olabilecek bir koşu. 2 atla şansımı deneyeceğim.

6.AYAK: 3 OKTAYINOĞLU ağır çimdeki Nihayet derecesine göre favori. 2 GİZMO iyi formu ile rakibidir.

Şablon agf çıkacak gibi gözüküyor. Koşu günü eklemeler yapılabilir.

23 Temmuz Ankara Altılı Ganyan Kuponu

23 Temmuz 2019 Ankara Hipodromunda yapılacak at yarışı koşuları için tahminlerin bulunduğu altılı ganyan kuponu aşağıdaki gibidir.

  • 1-5-2
  • 1-2
  • 5
  • 1-2-3
  • 8-5
  • 3-2

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

NOT: Sitemizde yer alan ve paylaşılan Bütün tahminler yazarların ve göndericilerin şahsi tecrübeleri sonucu oluşturulmuş kişisel görüşlerini içerir. Hiçbiri yatırım tavsiyesi özelliği taşımaz. Yazıların Bütün sorumluluğu yazarlara aittir.

Sitemizde at yarışı sporuna gönül veren kişiler tarafından paylaşılan Başka site ve platformlarında yorum ve görüşleri bulunmaktadır.

Dolu Kantarma Ekibi hakkında 3505 makale
Dolu Kantarma , at yarışı sporuna gönül veren bir grup spor sever tarafından kurulmuştur. Dolu Kantarma ekibi günlük olarak at yarışı sporuna dair istatistiksel veriler ve analizler paylaşarak at yarışı sporuna katkı sağlamayı amaçlar. Tüm yazı ve yorumlar şahsi görüş içerir, yatırım tavsiyesi değildir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*