7 EKİM 2019 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ yazısına ALBERTO tarafından yapılan yorumlar

Diğer At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahminleri
Diğer At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahminleri

Sevgili Dolu Kantarma At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahmini Takipçileri,

Başka yazarların Mühim yorumları sayfasında bugünkü altılı ganyan için 7 EKİM 2019 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ yazısına ALBERTO tarafından yapılan yorumlar ‘ni yayınlayacağız.

Tarihlerin 2019-10-07 11:04:30 gününü gösterdiği bu gün Tekrar Mühim yarışlarla birçok yorumcu ve altılı ganyan, at yarışı tahmini ile karşınızdayız.

selamlar arkadaşlar bügün bursa altılı oyunumu paylaşacağım

1 ayak:5 millau garanti

2 ayak: 1,4,7,3,8

3ayak: 3,1,7,8

4 ayak:4,1,10,8

5ayak: 3,7,1,8

6 ayak: 5,3,4

Şans söz konusu gün bizlerle olsun, iyi oyunlar herkese

NOT: Sitemizde yer alan ve paylaşılan Bütün tahminler yazarların ve göndericilerin şahsi tecrübeleri sonucu oluşturulmuş kişisel görüşlerini içerir. Hiçbiri yatırım tavsiyesi özelliği taşımaz. Yazıların Bütün sorumluluğu yazarlara aittir.

Sitemizde at yarışı sporuna gönül veren kişiler tarafından paylaşılan Başka site ve platformlarında yorum ve görüşleri bulunmaktadır.

Dolu Kantarma Ekibi hakkında 1274 makale
Dolu Kantarma , at yarışı sporuna gönül veren bir grup spor sever tarafından kurulmuştur. Dolu Kantarma ekibi günlük olarak at yarışı sporuna dair istatistiksel veriler ve analizler paylaşarak at yarışı sporuna katkı sağlamayı amaçlar. Tüm yazı ve yorumlar şahsi görüş içerir, yatırım tavsiyesi değildir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*