7 EKİM 2019 PAZARTESİ KOCAELİ AT YARIŞLARI PAYLAŞIM ALANI

Diğer At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahminleri
Diğer At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahminleri

Sevgili Dolu Kantarma At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahmini Takipçileri,

Başka yazarların Mühim yorumları sayfasında bugünkü altılı ganyan için 7 EKİM 2019 PAZARTESİ KOCAELİ AT YARIŞLARI PAYLAŞIM ALANI ‘ni yayınlayacağız.

Tarihlerin 2019-10-07 15:25:59 gününü gösterdiği bu gün Tekrar Mühim yarışlarla birçok yorumcu ve altılı ganyan, at yarışı tahmini ile karşınızdayız.

7 Ekim 2019 Pazartesi Kocali at yarışları için yorum, tahmin ve kuponlarınızı bu alanda paylaşabilirsiniz.

Herkese bol şanslar.

Altılı Ganyan başlama saatleri değişiyor

Günlerin kısalmaya başlaması nedeniyle; 7 Ekim Pazartesi gününden itibaren geçerli olmak üzere Altılı Ganyan;

Gündüz yarışlarında saat 15.00’te,

Gece yarışlarında ise saat 18.30’da başlayacaktır.

K. Sahir Kurutluoğlu Koşusu’nu REAL QUEEN kazandı

27 Sene Evvel aramızdan ayrılan merhum Başkanlarımızdan Kemal Sahir Kurutluoğlu’nun anısına düzenlenen koşu (G3), 6 Ekim Pazar İstanbul programının ilk kupalı Grup mücadelesi olarak saat 17.00’de başladı.

Birincilik ikramiyesinin 152.000 TL olarak belirlendiği K. Sahir Kurutluoğlu Koşusu’nda galibiyeti, 1.24.49’luk derecesiyle Ayşegül Kurtel’in sahibi ve yetiştiricisi olduğu REAL QUEEN (Victory Gallop – Invincible Girl / Mountain Cat), jokeyi Akın Sözen idaresinde elde etti. koşu hayatına 3 Eylül 2019’daki (Şartlı-1) My Volga Boatman Koşusu galibiyetiyle başlayan Cuma Demir’in antrene ettiği doru dişi tay, söz konusu gün ortaya koyduğu performansla, kariyerinde start aldığı ikinci koşudan da galibiyetle ayrılmış olurken, aynı zamanda ilk Grup koşu zaferini yaşadı.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Yasal İkaz: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan Ova, resim ve yorumlar 5846 sayılı Düşünce ve Sanat Eserleri Kanunu’na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan Kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

NOT: Sitemizde yer alan ve paylaşılan Bütün tahminler yazarların ve göndericilerin şahsi tecrübeleri sonucu oluşturulmuş kişisel görüşlerini içerir. Hiçbiri yatırım tavsiyesi özelliği taşımaz. Yazıların Bütün sorumluluğu yazarlara aittir.

Sitemizde at yarışı sporuna gönül veren kişiler tarafından paylaşılan Başka site ve platformlarında yorum ve görüşleri bulunmaktadır.

Dolu Kantarma Ekibi hakkında 1274 makale
Dolu Kantarma , at yarışı sporuna gönül veren bir grup spor sever tarafından kurulmuştur. Dolu Kantarma ekibi günlük olarak at yarışı sporuna dair istatistiksel veriler ve analizler paylaşarak at yarışı sporuna katkı sağlamayı amaçlar. Tüm yazı ve yorumlar şahsi görüş içerir, yatırım tavsiyesi değildir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*