8 EKİM 2019 – CHELMSFORD CITY ALTILISI Tahmin ve Yorumları

Diğer At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahminleri
Diğer At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahminleri

Merhaba Dolu Kantarma At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahmini Bekleyenleri,

Başka platformların Mühim yorumları sayfasında söz konusu gün 8 EKİM 2019 – CHELMSFORD CITY ALTILISI ‘ni yayınlayacağız.

Takvimlerin 2019-10-07 12:49:04 gününü gösterdiği bu gün Tekrar Mühim yarışlarla birçok yorumcu ve altılı ganyan, at yarışı tahmini ile karşınızdayız.

8 EKİM 2019 – CHELMSFORD CITY (İNGİLTERE) ALTILISI

”İNGİLTERE CHELMSFORD CITY YARIŞ TAHMİNLERİ (dolukantarma)”

8 EKİM 2019 SALI günü İngiltere Chelmsford City Hipodromu’nda yapılacak olan 7 koşulu koşu programında ALTILI GANYAN oyunu 2. Koşu ile saat 19:40’de ekranlara gelecektir. 

8 Ekim 2019 yapılacak olan Chelmsford City (İNGİLTERE) koşu tahminleri için Genel olarak hazırlanmış YURTDIŞI VERİLERİNE GÖRE ERKEN BAHİS ORANLARI aşağıdaki tabloda yer almaktadır. Bizlerin tahmini de gün içerisinde Tekrar sizlere ulaştırılmış bir şekilde sunulacaktır. 

 

 

8 EKİM 2019 – CHELMSFORD CITY (İNGİLTERE) HİPODROMU ALTILISI;  yabancı altılı tahmini

1. AYAK: 2. KOŞU: 

2. AYAK: 3. KOŞU: 

3. AYAK: 4. KOŞU: 

4. AYAK: 5. KOŞU: 

5. AYAK: 6. KOŞU: 

6. AYAK: 7. KOŞU: 

Chelmsford City Hipodromu

İngiltere’nin Essex bölgesinde bulunan Chelmsford Hipodromu 11 Ocak 2015 Pazar günü hizmete giren yeni bir hipodrom. Daha Evvel aynı pist Great Leighs ismiyle yarışlara Ev sahipliği yapmış ancak 2009 yılında kapanmıştı. Aradan geçen 5 Sene sonunda el değiştiren ve 6 milyon pound yatırım yapılan bu hipodroma 2014 yılında İngiltere Yarışçılık otoritesi tarafından lisans verildi ve 2015 sezonu ile birlikte yarışlar düzenlenmeye başlandı.

Yaklaşık 1600 metre uzunluğundaki sentetik oval piste sahip olan Hipodrom’da yarışlar saat yönünün tersi istikamette (left-handed) gerçekleştiriliyor. Hipodrom’da ayrıca yarışseverlerin keyifli bir şekilde Vakit geçirebileceği Çok sayıda kafeterya ve restaurant da bulunuyor. Gerek İngiltere’de atçılığın başkenti olan Newmarket’e yakın oluşu gerekse de sert kış koşullarından etkilenmeyecek sentetik pisti sebebiyle Chelmsford Hipodromu’nun Mühim antrenörler ve eküriler tarafından tercih edilmesi bekleniliyor. Chelmsford Hipodromu’nun açılması ile birlikte İngiltere’de kum pist yarışlarının düzenlendiği hipodrom sayısı Lingfield, Kempton, Wolverhampton, Southwell ile birlikte beşe yükselmiş oldu.

loading…

NOT: Sitemizde yer alan ve paylaşılan Bütün tahminler yazarların ve göndericilerin şahsi tecrübeleri sonucu oluşturulmuş kişisel görüşlerini içerir. Hiçbiri yatırım tavsiyesi özelliği taşımaz. Yazıların Bütün sorumluluğu yazarlara aittir.

Sitemizde at yarışı sporuna gönül veren kişiler tarafından paylaşılan Başka site ve platformlarında yorum ve görüşleri bulunmaktadır.

Dolu Kantarma Ekibi hakkında 1274 makale
Dolu Kantarma , at yarışı sporuna gönül veren bir grup spor sever tarafından kurulmuştur. Dolu Kantarma ekibi günlük olarak at yarışı sporuna dair istatistiksel veriler ve analizler paylaşarak at yarışı sporuna katkı sağlamayı amaçlar. Tüm yazı ve yorumlar şahsi görüş içerir, yatırım tavsiyesi değildir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*