9 EKİM 2019 – ELAZIĞ ALTILISI Tahmin ve Yorumları

Diğer At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahminleri
Diğer At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahminleri

Merhaba Dolu Kantarma At Yarışı ve Altılı Ganyan Tahmini Bekleyenleri,

Başka platformların Mühim yorumları sayfasında söz konusu gün 9 EKİM 2019 – ELAZIĞ ALTILISI ‘ni yayınlayacağız.

Takvimlerin 2019-10-08 16:39:11 gününü gösterdiği bu gün Tekrar Mühim yarışlarla birçok yorumcu ve altılı ganyan, at yarışı tahmini ile karşınızdayız.

9 EKİM 2019 – ELAZIĞ AT YARIŞI TAHMİNİ

9 EKİM 2019 ÇARŞAMBA günü ELAZIĞ Hipodromu’nda gerçekleştirilecek 7 koşu için yazmış olduğumuz at yarışı tahminlerimiz ile kurgu oluşturmanızda Muavin olmaya çalışacağız.  ALTILI GANYAN oyunu 2. Koşu ile saat 18:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dileriz.

ELAZIĞ 35. koşu gününde (09.10.2019) 7 koşu ile ekranlara gelecektir. ELAZIĞ at yarışı tahminimiz şu şekildedir; 

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 İhtiyar 11 Arap atının 1800 metrelik kum pist üzerinde ki ŞARTLI-3/DHÖW mücadelesi ile Altılı Ganyan oyunu başlayacaktır. 5 – KOPKAPTAR ve 8 – DUNDAS (10 ile eküri) başarılı yarışları ile öne çıkan isimler olduklarından burada kuponlara ayrımsız yazılması taraftarıyız… 

3. KOŞU: 3 ve Yukarı İngilizlerin katılacağı ŞARTLI-3 koşu ise Beşli Ganyan oyununun başlangıç startını oluşturmaktadır. 1900 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek koşuda; Sevdiği pist ve mesafede 1 – ORANGE BLOSSOM küçük kuponların alternatif teki olarak değerlendirilebilir… 4 – STEPPE EAGLE ve 5 – BABA REŞİT ise Ağırbaşlı rakip olarak geniş kurgularda gözardı edilmemesi gereken Başka isimlerdir.

4. KOŞU: 3 İhtiyar 12 Arap safkanın HANDİKAP-14/DHÖ koşusu ile Dörtlü Ganyan’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte seyredeceğimiz yarışta; 1 – DİRİKBEY ve 4 – KIRIM AY (5 ile eküri) ikilisi normal koşullarda kazanmaya en yakın gördüğümüz isimlerdir. Olur da koşu içerisinde farklı bir kurgu yaratılırsa sürprizi 2 – ÖZYAZAR , 3 – DÜLUCAN , 7 – ÜMİDİMSİN ve 6 – SANCAK ÇİÇEĞİ yapabilir, dikkat. 

5. KOŞU: ELAZIĞ ÜZÜM FESTİVALİ KOŞUSU HANDİKAP-17 mücadelesiyle birlikte Üçlü Ganyan oyunu başlayacaktır. 1200 metrelik kum pistte yapılacak günün Mühim yarışında; 3 ve Yukarı 14 İngiliz atı start alacaktır. 3 – SAWYER ve 2 – Rüzgar GOLD arasında ki çekişme birinciyi belirleyecektir. 

6. KOŞU: 2 İhtiyar İngilizlerin MAIDEN/Dişi yarışı ile tabela ayağının başlangıç startı verilecektir. 11 safkanın katılacağı 1200 metrelik kısa mesafeli kum pist çekişmesinde; Nihayet yarışında ki 1.82.42’lik derecesiyle burada ki rakiplerini geçerek MAIDEN’a veda etmesini beklediğimiz 4 – DELAL GIRL günün ilk bankosu olarak önerimizdir.

7. KOŞU: Elazığ altılı ganyan programında günün Nihayet startı, 1500 metrelik kum pistte gerçekleştirilecektir. 3 İhtiyar 15 İngiliz atının katılacağı ŞARTLI-3 yarışta; 

9 EKİM 2019 – ELAZIĞ ALTILI GANYAN ŞABLONU: Elazığ garanti altılı

AYAK: 5 – 8AYAK: 1 – ORANGE BLOSSOM // 4 – 5AYAK: 1 – 4 // 2 – 3 – 7 – 6AYAK: 3 – 2AYAK: 4 – DELAL GIRL (garanti)AYAK: 

loading…

NOT: Sitemizde yer alan ve paylaşılan Bütün tahminler yazarların ve göndericilerin şahsi tecrübeleri sonucu oluşturulmuş kişisel görüşlerini içerir. Hiçbiri yatırım tavsiyesi özelliği taşımaz. Yazıların Bütün sorumluluğu yazarlara aittir.

Sitemizde at yarışı sporuna gönül veren kişiler tarafından paylaşılan Başka site ve platformlarında yorum ve görüşleri bulunmaktadır.

Dolu Kantarma Ekibi hakkında 1274 makale
Dolu Kantarma , at yarışı sporuna gönül veren bir grup spor sever tarafından kurulmuştur. Dolu Kantarma ekibi günlük olarak at yarışı sporuna dair istatistiksel veriler ve analizler paylaşarak at yarışı sporuna katkı sağlamayı amaçlar. Tüm yazı ve yorumlar şahsi görüş içerir, yatırım tavsiyesi değildir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*